У прямому ефірі сайту «Голос Правди» і youtube-каналу «
Про сприйняття держави Україна
«До Франції я їхала з Радянського Союзу майже 30 років тому. Сама я з Харкова, виїжджала з паспортом СРСР. У мене не склалася в голові держава Україна. Моя країна була Радянський Союз... І я не можу собі сказати, що зараз моя Батьківщина – шматок від моєї країни. Я дуже люблю Харків, люблю Україну – там дуже красиво, але окремо я її не сприймаю».
Про європогляд на державний переворот в Україні
«Це був кошмар номер два. Тому що ті ж граблі, що і в 2004-му... Але в 2014-му році було більше насильства. Був якийсь жах... Я з ранку до вечора дивилася телевізор. Те, що ми дивилися, – це одне; а те, що говорили французькі новини, – це інше. Коли почали показувати людей з червоно-чорними прапорами і свастикою у наших новинах, то у французьких новинах це навіть не промайнуло!.. І я говорила своїм друзям: «Подивіться, там же беруть участь і неонацисти!.. Як цей переворот може бути легальним, якщо там беруть участь неонацисти?» На що мені була відповідь: «Але там же не тільки неонацисти!» Ось як ви можете це оцінити?.. Французи дуже люблять революції, тому що для них це – історична фішка; вони скрізь підтримують революції».
Про різну Україну
«В інших країнах карта голосування схожа на клаптикову ковдру: там – червоний шматочок, там – синій. Подивіться на карту голосування України – такого більше немає в жодній країні. Українська карта голосувань чітко ділилася навпіл: з одного боку – червоний, з іншого – синій. Люди голосували не за своїм політичним переконанням, а за речі, які для них були надважливими... Голосували не за економіку, не за програму, а за свою ідентичність... Чому люди проголосували за Януковича? Тому що він пообіцяв дружити з Росією і повернути російській мові статус державної. Більше ніякого приводу не було за нього голосувати».
Повна версія онлайн-спілкування — на відео.